XXIII Krajowa
Konferencja Elektroniki

2-6.06.2024
Darłowo

Informacje dla autorów

Formatowanie artykułów

Artykuły prezentowane na Krajowej Konferencji Elektroniki należy przygotować zgodnie z szablonem wyłącznie w formacie doc lub docx o objętości nieprzekraczającej 4 stron (*). Szablon do przygotowania artykułu na Krajową Konferencję Elektroniki jest dostępny pod adresem:

Artykuły należy przesłać przez serwis internetowy kke.umg.edu.pl do 15.04.2024 r.

(*) Większa liczba stron wiąże się z wyższą opłatą konferencyjną.

Organizacja sesji plakatowej

Prezentacje posterowe należy przygotować w formacie A0 oraz w formie elektronicznej w postaci krótkiej prezentacji. Każdy autor kolejno w ciągu 2‐3 minut przy ekranie projekcyjnym przedstawia ustnie tezy zawarte w pracy. Forma prezentacji oraz liczba slajdów dowolna, jednakże z uwzględnieniem limitu czasowego. Po prezentacji wszystkich prac przed uczestnikami konferencji następuje dyskusja z autorami przy ich plakatach.

Logo KKE do umieszczenia na plakacie można pobrać TUTAJ

Konkurs Młodych Naukowców

Tradycyjnie, na Krajowej Konferencji Elektroniki realizowany jest Konkurs Młodych Naukowców, w którym członkowie Komitetu Naukowego KKE oceniają prace uczestników. Autorzy najwyżej ocenionych prac otrzymują atrakcyjne nagrody i wyróżnienia. W konkursie mogą wziąć udział uczestnicy nieposiadający stopnia doktora albo uczestnicy posiadający stopień doktora nie dłużej niż 7 lat.

Opłaty konferencyjne

Opłatę konferencyjną należy wnieść do dnia 10.05.2024 roku na konto Krajowej Konferencji Elektroniki:

Opłata konferencyjna obejmuje m.in.:

  • Zakwaterowanie i pełne wyżywienie (śniadanie, obiad, kolacja) w hotelu „Jan”
  • Publikacja artykułu w punktowanym czasopiśmie naukowym
  • Materiały konferencyjne
  • Uczestnictwo w uroczystej kolacji oraz imprezach towarzyszących
  • Bilet wstępu do Aquaparku

Wysokość opłat konferencyjnych:

Wariant uczestnictwa Wpłata do
10.05.2024 r.
Wpłata od
11.05.2024 r. (*)
Zakwaterowanie w pokoju jednoosobowym 3750 zł 3850 zł
Zakwaterowanie w pokoju dwuosobowym 3350 zł 3450 zł
Student/doktorant (**) 2750 zł 2850 zł
Zgłoszenie dodatkowego artykułu 1000 zł
Dodatkowa strona artykułu w czasopiśmie (powyżej 4 stron) 250 zł
Osoba towarzysząca 1950 zł
Dziecko do 3 lat 200 zł
Dziecko 3-12 lat 700 zł

Uwaga! Nie przewiduje się opłat za częściowe uczestnictwo.

(*) termin wniesienia opłaty podwyższonej upływa 20.05.2024 r.
(**) dotyczy zakwaterowania w pokoju dwuosobowym

Hotel

Krajowa Konferencja Elektroniki odbywa się w trzygwiazdkowym Hotelu Jan w Darłowie przy ulicy Słowiańskiej 24.

Hotel jest położony w spokojnej okolicy na obrzeżach miasta, wśród nadmorskiej scenerii, a od plaży dzieli go około 100 m. Takie umiejscowienie pozwala jednocześnie na efektywne uczestnictwo w konferencji oraz zrelaksowanie się na pobliskiej plaży lub też w Parku Wodnym Jan znajdującym się na terenie hotelu, który jako jedyny w Europie jest parkiem wodnym z podgrzewaną wodą morską. W ofercie Parku Wodnego oprócz kompleksu basenów i zjeżdżalni znajdują się także sauny, bar, kręgielnia, grota solna, tężnia solankowa oraz gabinety odnowy biologicznej. Wszystkie sesje oraz przemówienia odbywają się w Centrum Konferencyjnym, będącym częścią kompleksu hotelowego. W Centrum Konferencyjnym znajduje się Sala Pastelowa o powierzchni 380 m2, mieszcząca nawet do 400 osób, oraz mniejsza Sala Rubinowa. Obie sale są klimatyzowane, wyciszone i wyposażone w sprzęt multimedialny.

Osoby chcące spędzić czas wolny aktywniej niż poprzez plażowanie, mogą być zainteresowane zwiedzaniem Darłowa, które, pomimo bycia niewielkim kurortem nadmorskim (jedynie 15 tys. mieszkańców i powierzchnia 20 km2), oferuje ciekawą infrastrukturę oraz historię. Do najważniejszych zabytków wartych odwiedzenia należą: Zamek Książąt Pomorskich, Kościół Św. Jerzego, Kościół Św. Gertrudy, Kościół Mariacki, Pomnik Rybaka, Gotycki Ratusz, Brama Wysoka oraz Latarnia Morska. Warto również zobaczyć rozsuwany Most im. Kpt. Witolda Huberta łączący Darłówko Wschodnie z Darłówkiem Zachodnim. Oprócz powyższych można skorzystać z wielu innych atrakcji takich jak sporty wodne, rejs statkiem wycieczkowym stylizowanym na łódź wikingów czy też wziąć udział w rejsie wędkarskim.

Kontakt

Uniwersytet Morski w Gdyni
ul. Morska 81/87, 81-225 Gdynia

+48 58 558 65 82